Aqua Rebell Makro Basic Estimative Index - 500 ml

Kód: 765
Neohodnotené
Značka: Aqua Rebell
12 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Silné osvetlené akvária a malý počet malých rýb môže viesť k nedostatku makroelementov, čo spôsobuje pomalý rast rastlín. Makro Basic Estimative Index je hnojivo obsahujúce základné makroprvky ako dusík, fosfor, horčík a draslík. Vďaka tomuto hnojeniu budú rastliny rásť sviežo a nádherne.

 

Toto hnojivo je vhodné pre všetky krevetky a ostatných obyvateľov akvária.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah živín:

1 ml na 40 litrov vody akvária makro základného odhadovaného indexu zvýši koncentráciu živín v akváriu:
NO3 - 0,92 mg / l
PO4 - 0,17 mg / l
K - 0,70 mg / l
Mg - 0,025 mg / l

Aqua Rebell Makro Basic Estimative Index je kľúčovým makroprvkovým hnojivom s obsahom dusíka, fosforu, horčíka a draslíka, ktoré môže byť dávkované do akvária každý týždeň pri výmene vody, alebo aj formou denných malých rozložených dávok.

Hnojivo bolo navrhnuté na základe populárnej metódy (EI) Estiamtive Index hnojenia a zaručuje rastlinám dostatočné množstvo makroprvkov.

Aqua Rebell Makro Basic Estimative Index je profesionálne hnojivo vytvorené pre rastlinné akvárium.

Dávkovanie pre 40 litrov vody z akvária:

Osvetlenie: Dávka:
Silné + CO2 5ml za deň
Stredné + CO2 0,5-2ml za deň
Bez aplikácie CO2 1-2ml každý týždeň

 

Tento návrh dávkovania je iba návod. 

Aby ste dosiahli najlepšie výsledky, možno bude potrebné dávku zvýšiť alebo znížiť v závislosti od konkrétnych podmienok vo vašej nádrži.
Pamätajte, že okrem makroprvkového hnojiva, ako je napríklad Aqua Rebell Estimative Index, rastliny potrebujú aj kompletxné mikroprvkové hnojivo

Odporúčame vykonať týždennú výmenu vody 25-50%. V prípade pridávania tohto hnojiva sa ubezpečte, že v nádrži máte optimálnu koncentráciu CO2: 20-30 mg / l.

Makro Basic Estimative Index bol vytvorený tak, aby sa zabránilo akumulácii nadbytočných makroprvkov v nádrži. V prípade príliš vysokých koncentrácií dusičnanov alebo fosfátov obmedzite dávku hnojiva.